Пінчука викликали в ГПУ

Пінчука 27 серпня хочуть бачити в прокуратурі

Генеральна прокуратура України викликає на допит бізнесмена, зятя експрезидента Леоніда Кучми Віктора Пінчука як свідка в кримінальному провадженні про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів. Про це повідомляє сайт ГПУ.

Повістку Пінчуку виписано на 11.00 27 серпня.

Кримінальне провадження щодо виплат таємної бухгалтерії Партії регіонів було розпочато 19 серпня 2016 року.

Про документи стало відомо наприкінці травня 2016 року. Тодішній заступник голови СБУ Віктор Трепак передав у НАБУ матеріали "амбарної книги" Партії регіонів, які, за його словами, свідчили про систему підкупів і фальсифікацій, які супроводжували прихід до влади Віктора Януковича і його оточення.

Витік "чорної бухгалтерії" Партії регіонів в американські ЗМІ став причиною відставки глави виборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта, який раніше працював на Януковича, і призвів до одного з головних звинувачень у розслідуванні змови штабу Трампа з Росією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-pinchuka-viklikali-v-gpu-1193840.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
а мы застроим. У Собянина ответили протестующим Вы кричите Почему стоимость акций компании «Россети» постоянно понижается Как Юрий Рейльян и Владимир Токарев устроили коррупционный ад податкова исполком админпротоколы валютчик Официальный сайт Юрия Моши Вы слышали за Аллу Гинак? Она куда-то идет! Сборные России Регби Полтавчане снова поведутся на подачки Константина Жеваго Василий Яницкий за время депутатства существенно нарастил капитал Кто такой Сергей Чванкин: вся правда о мошеннике в мантии Андора Александр Рувин с помощью КНИИСЭ организовал контрабанду Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман нэпотизм Внезапный патриот-регионал Валентин Ничипоренко: схемы рейдер и уголовник. Нардеп Олег Дмитренко собрался в Раду повторно Лжец Кенес Ракишев мечтает стать серым кардиналом постназарбаевской эпохи   iPhone Бенксі Дело VAB банка b Олег Бахматюк Господин «отжиматель» Янчуков? жилые комплексы Александр Васильев умер Форум видавців