Помпео застерігає Європу від "загарбницьких інвестицій" КНР і Росії

Помпео застерігає Європу від

Державний секретар США Майк Помпео закликав країни центральної та східної Європи протистояти впливу КНР та Росії.

Про це він заявив у Словаччині під час заходів з відзначення 30-ї річниці падіння комунізму, повідомляє USN.

"Державний секретар США Майк Помпео звернувся до країн центральної та східної Європи, закликаючи протистояти китайському та російському впливу", — йдеться у повідомленні.

Виступаючи у словацькій столиці Братиславі, Помпео заявив, що посткомуністичні країни є особливо вразливими до китайських та російських загарбницьких інвестицій та політичного втручання. Для боротьби із загрозою Сполучені Штати взяли на себе зобов’язання посилити свою присутність у регіоні через угоди про оборонне співробітництво та програми обміну.

Коментуючи відносини США з країнами Європи, Помпео підкреслив, що вони "були побудовані на спільних цінностях та тепер ми повинні підтримувати їх на цій основі, особливо, борючись проти російської агресії, що підриває свободу на цьому континенті, а також проти Китаю, який пригнічує людей, розширюючи свій вплив за межами власних кордонів". Та закликав "знову і знову" підтверджувати вірність цим цінностям.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2638948-pompeo-zasterigae-evropu-vid-zagarbnickih-investicij-knr-i-rosii.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости