У РФ заявили про зупинку співпраці з НАТО

<p>У МЗС РФ запевнили, що військовий конфлікт з НАТО «не передбачається»</p>

У МЗС РФ запевнили, що військовий конфлікт з НАТО «не передбачається»Поточна криза у відносинах Росії і НАТО є найтривалішою в історії, зазначають у МосквіУ МЗС Росії заявили про повне припинення співпраці з НАТО за військовою і цивільною лініями. Таку заяву зробив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко в інтерв’ю РІА «Новости» в понеділок, 15 квітня.


«НАТО сам відмовився від позитивного порядку денного у відносинах з Росією. Його не існує. І поки немає ознак того, що в НАТО знають, як виходити з цього глухого кута... НАТО зайшов занадто далеко в нагнітанні конфронтації з Росією, і поки не видно, коли і де розсудливість візьме верх. Парадокс, але сьогоднішні відносини Росія — НАТО якраз найбільше і нагадують «звичайний» стан справ, під який створювався НАТО — під «холодну війну», — заявив Грушко.


За його словами, поточна криза у відносинах Росії і НАТО є найтривалішою в історії.


Водночас Грушко запевнив, що військовий конфлікт з НАТО не передбачається, тому що це стало б катастрофою для всього людства.


Напередодні у НАТО заявили, що нинішня комунікація з Росією гірша, ніж під час холодної війни. Зокрема генерал Кертіс Скапаротті зазначив, що за весь час на своїй посаді лише двічі зустрічався з начальником Генерального штабу збройних сил Росії Валерієм Герасимовим, щоправда, кілька разів розмовляв із ним телефоном.Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-rf-zayavili-pro-zupinku-spivpraci-z-nato--586294.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости