Хіти тижня. З Парижу повідомили, що призвело до пожежі в Нотр-Дам де Парі

За однією з версій криміналістів, причиною пожежі могла бути проблема з електрикою.

Причиною пожежі в Соборі Паризької Богоматері могло стати коротке замикання у частині будівлі, яка перебувала на реконструкції. Про це пише французьке видання Le Parisien з посиланням на джерела в поліції, передають .

В рамках розслідування поліція допитала вже близько 30 осіб — охоронців, співробітників компанії, що проводить реконструкцію, будівельників. Співробітники служби безпеки повідомили поліції, що осередок пожежі був розташований біля основи шпиля Нотр-Даму з боку Сени.

В рамках цих реставраційних робіт на шпилі Нотр-Даму встановили риштування вагою понад 500 тонн. Будівельні роботи обслуговувалися трьома ліфтами. Перший ліфт піднімав робітників на висоту 24 м від землі, другий піднімав на висоту 54 м на дах, третій ліфт дозволяв дістатися до шпиля, який робітники повинні були очистити. Два з цих ліфтів вже працювали з минулого четверга, коли знімали статуї, розташовані на шпилі.

За словами охоронців, коли спрацювала пожежна сигналізація і вони прибули до ліфта, пожежа вже була сильною і вони більше нічого не могли зробити.

За однією з версій криміналістів, причиною пожежі могла бути проблема з електрикою. "Можливо, сталося коротке замикання", — сказав один зі співрозмовників видання.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-z-paryzhu-povidomyly-shcho-pryzvelo-do-pozhezhi-v-notr-dam-de-pari-275463.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости