Луценко і Аваков не прийшли на засідання ТСК у справі Гандзюк

Луценко і Аваков не прийшли на засідання ТСК у справі Гандзюк

Генеральний прокурор Юрій Луценко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не прийшли на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Як передає УНІАН, про це на початку засідання сказав голова ТСК, позафракційний народний депутат Борислав Береза.

"Сьогодні, мабуть, вже останнє чи передостаннє таке засідання. Інше буде тільки для того, щоб сформувати позицію по звіту і підготувати звіт", — сказав він.

Береза зауважив, що на засідання було запрошено Луценка. "На жаль, його немає", — констатував він.

Крім того, додав депутат, запрошено було і Авакова, який на засідання не з’явився. Голова Національної поліції України Сергій Князєв прийшов на засідання, але згодом пішов, залишивши на ТСК свого заступника Віталія Невгада.

Також на засіданні присутній батько Гандзюк Віктор, який зауважив, що вже протягом 9 місяців СБУ, МВС та ГПУ розслідують справу про вбивство його дочки.

"Порошенко і Луценко в особистих розмовах обіцяли мені, що замовники будуть знайдені і покарані. Порошенко і Луценко особисто обіцяли мені, що Мангер буде за гратами. Нині Мангер не за гратами, нині іншим замовникам навіть не оголошено підозру", — сказав він.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/41812-lutsenko-i-avakov-ne-prijshli-na-zasidannya-tsk-u-spravi-gandzyuk”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости