Пожежа в одеському готелі: іноземців з "Токіо Стар" можуть депортувати


Губернатор доручила перевірити легальність перебування в Україні потерпілих мігрантів

Державна міграційна служба України повинна допомогти з ідентифікацією іноземних громадян, які перебували в згорілої в ніч на 17 серпня одеському готелі "Токіо Стар". Таке доручення ГУ ДМС в Одеській області дала в.о. губернатора Світлана Шаталова на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з пожежею.

"Головному управлінню ДМС України в Одеській області доручено провести ідентифікацію іноземних громадян, перевірити законність їх перебування на території України, організувати взаємодію з представництвом МЗС України в Одеській області за сприяння документування та повернення іноземних громадян в країни громадянства", — йдеться у повідомлені ОДА.

Крім того, представництву Міністерства закордонних справ в Одеській області було доручено проінформувати іноземних представників, з чиїми громадянами сталася надзвичайна подія, і сім’ї потерпілих.

Шаталова також вказала на важливість задіяти в розслідуванні причин трагедії Головне управління Державної фіскальної служби України в Одеській області та Головне управління Держпраці в області з метою ідентифікувати нелегальних працівників готелю.

Нагадаймо, в ніч на 17 серпня на вул. Водопровідна, 1а в Одесі сталася пожежа в готелі "Токіо Стар". У цей момент в будівлі знаходилося близько двох сотень людей. В результаті, дев’ять постояльців загинули.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

  • Власник будівлі, де горів готель в Одесі, відреагував на трагедію
  • В українських судах збільшать камери для підсудних
  • Пожежа в готелі Токіо Стар: слідство розглядає три версії
  • В Україні побудували в п’ять разів менше гуртожитків для ЗСУ, ніж планували

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/08/18/pozhezha_v_odeskomu_goteli_inozemtsiv_z_tokio_star_mozhut_deportuvati.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
Путин и Запад. И где-то между ними - Кенес Ракишев За какие услуги Назарбаев покрывает Кенеса Ракишева? Маңғыстау облысы Вся правда о Рубене Альбертовиче Татуляне сепар Андрей Шипко PZM Ред Булл   Сомали   террористы Николаевская   Покровська   ранение   стрельба Молодіжний канал новости Севастополя На Говерлі зламала ногу Юрий Моша: открыть счет в иностранном банке - выгодно ли это?   долголетие (ИНТЕРВЬЮ) Hot talk с Юрием Моша Гослекслужба получила несколько сообщений о незаконном предоставлении \"Экспио\" медуслуг с использованием психотропных веществ Кенес Ракишев: «мутные» интересы аукнутся или что будет после отставки Назарбаева? Филимонов Евгений: замятое дело СБУшника-миллионера. ЧАСТЬ 2 «Россетям» мало монополии   корабль ПРОСТИТУТКА РАМИНА ТАИПОВА ИЗ КАЗАХСТАНА ПОКОРЯЕТ МОСКВУ Банду жестоких преступников возглавляет Швалюк Михаил Витальевич Павел Ливинский сдает тест на выживание Главу «Россетей» загнали в угол в аппаратной борьбе НарФронт… Кто третий в списке покровителей Юрия Коваленко?