Сенченко про результати експертизи у справі Іловайська: Зробити винним намагаються лише путінський режим

Сенченко про результати експертизи у справі Іловайська: Зробити винним намагаються лише путінський режим
Сенченко про результати експертизи у справі Іловайська: Зробити винним намагаються лише путінський режим

Результати військової експертизи у справі «Іловайської трагедії», які презентував Генпрокурор Юрій Луценко, — це намагання зробити відповідальним лише «путінський режим».

Таку думку в коментарі журналісту INTV висловив громадський активіст та народний депутат попередніх скликань Андрій Сенченко.

«Це, скоріше, спроба влади вивести із зони відповідальності військо-політичне керівництво країни і означити відповідальним тільки путінський режим. Путін і його оточення спровокували і організували напад на нашу країну — це очевидна відповідь на питання, хто винен, але це не єдина відповідь» — сказав він.

За словами Сенченка, є рішення суду Рівненської, яким встановлено юридичний факт того, що, виконуючи військовий обов’язок, військовий отримав поранення внаслідок російської воєнної агресії.

«В мене зразу було питання до Генерального прокурора, чому в судовому процесі у Шевченківському суді представник президента України і представник Генпрокуратури виступають проти визнання судом факту російської збройної агресії?» — заявив він. (За рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12.05.2016 відмовлено в задоволені заяви Батрина С.В. про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факту збройної агресії Російської Федерації проти України. — авт.)

На думку Сенченка, тривають маніпуляції поняттям «Іловайської трагедії».

«Нам весь час розповідають про один епізод — прорив з «Іловайського котла». А це була сукупність дій та бездіяльності, котра тривала більше місяця. Саме таким чином починала розслідувати «Іловайську трагедію» і Генеральна прокуратура і наша слідча комісія (слідча комісія Верховної Ради 7 скликання з розслідування подій під Іловайськом — авт.)» — відзначив Сенченко.

Крім того, за його словами, цифри втрат, які наводяться у звіті, це втрати тільки при прориві з «Іловайського котла».

«Як і раніше, ретельно приховуються два злочини, коли пускаючи пил в очі суспільству, імітували спроби деблокування «Іловайського котла», посилаючи на вірну смерть спочатку ротну тактичну групу 51, потім зводну ротну тактичну групу 92 бригади. За ці загублені життя ніхто не хоче відповідати і влада — в першу чергу» — сказав Андрій Сенченко, зазначаючи, що довести розслідування до кінця немає політичної волі.

intvua.comСайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
Ред Булл   Сомали   террористы Николаевская   Покровська   ранение   стрельба Молодіжний канал новости Севастополя На Говерлі зламала ногу Юрий Моша: открыть счет в иностранном банке - выгодно ли это?   долголетие (ИНТЕРВЬЮ) Hot talk с Юрием Моша Гослекслужба получила несколько сообщений о незаконном предоставлении \"Экспио\" медуслуг с использованием психотропных веществ Кенес Ракишев: «мутные» интересы аукнутся или что будет после отставки Назарбаева? Филимонов Евгений: замятое дело СБУшника-миллионера. ЧАСТЬ 2 «Россетям» мало монополии   корабль ПРОСТИТУТКА РАМИНА ТАИПОВА ИЗ КАЗАХСТАНА ПОКОРЯЕТ МОСКВУ Банду жестоких преступников возглавляет Швалюк Михаил Витальевич Павел Ливинский сдает тест на выживание Главу «Россетей» загнали в угол в аппаратной борьбе НарФронт… Кто третий в списке покровителей Юрия Коваленко? КАК РУСТЭМ МАГДЕЕВ СВОИМ КЛИЕНТАМ ПОМОГАЛ РЕШАТЬ СПОРЫ С ФНС потрогавший промежность Яценюка Олег Барна: нардеп Валерий Иванов проходит по уголовному делу Павел Ливинский будет присматривать за схемами в ПАО «Россети» Перемирие в Донбассе Особый статус Донбасса