Росія окупувала 7% території України - Президент

Росія окупувала 7% території України — Президент

П’ять років тому у цей день почалася агресія Росії проти України, яка стала причиною вбивства вже 13 тисяч і поранення 28 тисяч людей.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив, звертаючись з промовою до Генеральної асамблеї ООН у рамках спеціальних дебатів " Про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України " , повідомляє власний кореспондент Укрінформу.“Саме цього дня у 2014 році Росія розпочала своє приховане збройне вторгнення в Україну в порушення норм і принципів Статуту ООН " , — заявив він.

Президент нагадав, що спершу Росія захопила Крим, потім перетворила Донбас на поле бою, а далі поширила свою агресію на Азовське та Чорне моря і Керченську протоку.

" В результаті 44 тис. кв км або 7% території України, включно з Кримом та східними районами Донецької і Луганської областей, окуповані " , — зазначив глава держави.

Звертаючись до держав-членів організації, він нагадав, що понад 1,8 млн жителів Криму і Донбасу змушені залишити свої домівки внаслідок окупації, а цифра загиблих від російської агресії включає також 298 пасажирів рейсу МН17, який був збитий у липні 2014 року російськими військовими з ракетної системи "Бук".

Як повідомляв Укрінформ, минулого року українській делегації вдалося включити до порядку денного ООН на 2019 рік окремий пункт " Ситуація на тимчасово окупованих територіях України " . Перші спеціальні дебати на цю тему відбуваються сьогодні, 20 лютого, у п’яту річницю початку російської агресії проти України.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/167032-rosiya-okupuvala-7-terytoriyi-ukrayiny-prezydent.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости