Львівська мерія продала частину будинку на площі Ринок за 6 млн грн

У вівторок, 19 березня, управління комунальної власності Львівської міськради провело аукціон з продажу комунальних приміщень на площі Ринок, 40. Приміщення на першому та третьому поверсі кам’яниці продали за 6 млн₴

На аукціон одним лотом виставили приміщення першого та третього поверху на площі Ринок, 40. Загальна площа приміщень становить 85,3 м2. Стартова вартість лоту становила 2,7 млн₴

У аукціоні взяли участь три учасники: Ханащак Ігор Богданович, ТзОВ «ІнвестБудЛьвів» і ТзОВ «Агат-Комплекс». Переможцем аукціону стало ТзОВ «Агат-Комплекс», що запропонувало за викуп приміщень 6 млн грн (2 595 доларів/м2), всього на 1 грн дорожче, ніж пропозиція ТзОВ «ІнвестБудЛьвів».

Триповерховий будинок на площі Ринок, 40

Згідно з даними аналітичною системою YouControl, ТзОВ «Агат-Комплекс» належить Наталії Булизі. Фірма спеціалізується на оренді та управлінні нерухомістю.

Планування приміщень

Кам’яниця Зухоровичівська на площі Ринок, 40 збудована у XVII ст. і є пам’яткою архітектури національного значення. На аукціон виставили практично весь триповерховий будинок, окрім другого поверху. Згідно з сайтів оренди житла, квартиру на другому поверсі здають у оренду.

Нагадаймо, що у грудні 2018 року Юрій Ломага встановив новий рекорд вартості нерухомості у Львові. Ломага придбав 73 м2 на площі Ринок за рекордні 34 млн грн (16,8 тис. доларів/м2).Джерело статті: “https://zaxid.net/lvivska_meriya_prodala_budinok_na_ploshhi_rinok_za_6_mln_grn_n1477816”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости