Троянський Малюта

Сергій Коротких, він же «Боцман», «Малюта», «Коротиш», «Захар Лаврентьєв». Народжений в Білорусії, випускник школи КГД БССР, він приймає участь у неонацистських рухах усіх країн СНД із середини дев’яностих років.  

У 1999-2001 роках входив до складу білоруського відділення РНЄ - Російської національної єдності. У 1999 році, вже будучи членом РНЄ, брав участь в бійці з опозиційними білоруськими активістами Андрієм Санніковим, Дмитром Бондаренко і Олегом Бебеніним.

 Після виходу з РНЄ Малюта спільно з помічником депутата Дмитром Румянцевим заснував на території Росії організацію "Націонал-Соціалістичне суспільство"(Национал-Социалистическое общество ).. Через деякий час був вигнаний з НСС. За інформацією російських ЗМІ, причиною виключення Малюти з НСС було: «розміщення порноролика в інтернеті».

Коротких відомий як один з лідерів Націонал-соціалістичного суспільства (НСО) - одного з найбільших ультраправих об’єднань в Росії. Також Коротких - двоюрідний брат спецназівця Валерія Ігнатовича, засудженого на довічний термін за викрадення оператора ОРТ Дмитра Завадського. 

12 лютого 2013 року, між Сергієм Коротких і двома націоналістами, серед яких був лідер угрупування "Формат 18" Максим Марцинкевич (Тесак), з одного боку і білоруськими антифашистами з іншого, сталася бійка. В ході неї Малюта кілька разів ударив одного з супротивників ножем.

В 2014 ця людина, на яку було відкрито безліч кримінальних справ як в РФ, так і в Білорусі, приїхала в Україну — і очолила відділ розвідки батальйону Азов. Після демобілізації в 2015 він єдиний із іноземних добровольців отримав паспорт громадянина України, очолив відділ охорони стратегічних об’єктів при МВС (де-факто охоронялись підприємства ДТЕК Ахметова на Донбасі) та зайнявся бізнесом, аби підтримувати новостворену політичну організацію Азову «фінансовими засобами».

У 2016 році «Малюта» очолив відділ охорони об’єктів стратегічного призначення поліції України. Відповідно, повинен був подати декларацію за 2015 рік. Відомості в декларації виявилися несподіваними. 

Офіційний заробіток Сергія Коротких становив 6,5 тисячі гривень щомісяця. 

Однак жив він явно невідповідно до своїх достатків. 

У 2015 році «Малюта» спочатку придбав половину квартири площею близько 75 квадратних метрів в передмісті Києва. Житло коштувало приблизно $ 16 тисяч. Після була ще одна квартира, площею 69 метрів. Ця нерухомість коштувала близько $ 50 тисяч. 

Також в травні 2015 року Коротких порадував себе власним літаком. Він придбав ремкомплект Л-39 «Альбатрос» 1982 року випуску - це навчально-бойовий невеликий літак чеського виробництва. «Малюта» заплатив за нього близько $ 1,2 тис. Але і це не все. Згідно з декларацією, Сергій Коротких зберігає 223 тис. доларів, 135 тисяч євро і 500 тисяч гривень, а ще 565 тисяч євро він позичив третій особі. У підсумку - близько мільйона доларів.
Також, у Коротких є годинник невідомої марки за $ 5 тис, і цінна авторучка Montegrappa за $ 4,3 тис. Вона проходить в декларації як «ювелірний виріб».

Ви бачите яка талановита і ефективна молода людина. Він запросто Вам розкаже і наглядно продемонструє «як красиво жити на скромну зарплату держслужбовця".  

Ось так і складаються пазли потихеньку. Такі товариші зазвичай і впроваджуються в країну під виглядом супер-патріотів.


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
  Ливия Андреева Дарья Дубцова Ирина Фітьо В.В Яковенко А.І Свірець Вячеслав Володимирович Свірець В.В Бугаев Вадим Компании группы “Агринол” засветились в уголовном производстве СБУ 15 billion rubles from Russian Railways to a friend and accomplice in theft очолення Наиля Аскер-Заде и Андрей Костин: Бонни и Клайд российской политики автоматы Вулкан Евгений Коноплянка сборная Украины шальке аграрная академия наук Ярослав Гадзало   МВД Украины Александр Дюков - голубой воришка и расхититель госсобственности В какие банки закатал миллиарды Кенес Ракишев Ракишев спустил чужие деньги на своих любовников Олигарх Крупчак перебивает журналистские расследования хвалебными материалами Rakishev in US court told the truth about letters with minors Басараб миротворцы  Андрей Костин родил ублюдка от Оксаны Лаврентьевой Игорь Мазепа из PrivateFX видео Настя Каменских Потап или лихва в квадрате стандарты на миллиард   Потап