«Нащо вам стільки коштів» – на Вінниччині захищали освітні проекти


На Вінниччині активно розвивається міжнародний обмін учнями та вчителями. А також продовжено проект «Зелена школа», який орієнтований на сортування та переробку сміття. Про це, зокрема, йшлося на 27-й сесії сьомого скликання. Побувала на заході й кореспондентка Vlasno.info.

— Коли ми працюємо, то цього ніхто не бачить. А коли діло дійшло до коштів, то усі запитують «Нащо вам стільки грошей і що ви робите?». Тому, щоб не виникало таких питань, хочу розповісти про результати нашої роботи впродовж минулого року. Якщо говорити про 2018-й рік, то наш Методичний центр повністю змінив напрямки своєї роботи. Відтепер вчитель повинен змінюватись під нові стандарти освіти. І наші методисти, в першу чергу, навчають цьому самі. Адже вони беруть участь у різних заходах та проектах, — звітує на 27-сесії сьомого скликання Вінницької районної державної адміністрації директорка комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Олена Наскальна. — Наразі хочу звернути увагу на те, де не залучались бюджетні кошти. Це обмін з Польщею за рахунок грантових коштів. Туди їздили учні з Мізяківських Хуторів. Співпраця з Польщею що розпочалось ще з 2016-го року. Також, надходило фінансування і від Британської ради під проект «Зелена школа».

За словами Олени Анатоліївни, нещодавно Методичний центр подав заявку на 250 тисяч гривень до обласної ради на продовження проекту «Зелена школа». Адже він передбачає не тільки сортування сміття, але й навчання.

— Також працівники Методичного центру є учасниками міжнародних та національних обмінів. А вже незабаром, у період з 26-го по 28-ме березня, у Сосонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбудеться захід під назвою «Школа агентів змін». Це три дні інформації, майстер-класів, дебатів і ще багато чого цікавого, куди запрошуємо і вас, — додає директорка Вінницького районного методичного центру закладів освіти.

На 27-й сесії сьомого скликання прийняли одноголосне рішення про діяльність Центру та ефективне використання майна.

На порядок денний винесли 25 питань. Депутати ухвалили всі питання. Зокрема, затвердили рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019-й рік. А також прийняли Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2021 роки.


Фото: Олена Гнатишина


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/29328-nashcho-vam-stilky-koshtiv-na-vinn”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости