Audi показала унікальний електрокар: дерево в салоні і «сад на даху»

Audi розробила електромобіль з живими рослинами в салоні.

Мова йде про моделі AI:ME, яку презентують на автошоу в Шанхаї, передає портал Автоцентр. Його називають перелицьованих VW ID або SEAT el-Born. Однак у нього є кілька кардинальних відмінностей.

У машини є дерев’яні балки на стелі і живий плющ, який намагається протиснутися між цими самими балками.

Audi стверджує, що електрокар розрахований на використання 20-70 км/год, що не вимагає потужного двигуна або великий батареї. Її ємність, до речі, дорівнює 65 квтг. Дальність ходу і ціна поки невідома.

Нагадаймо, колишній працівник Tesla створив серйозного конкурента для Tesla Model Y.

Він здатний проїхати 480 кілометрів і має розгін 3.5 до 100 кілометрів на годину.

До створення амбітної новинкие має безпосереднє відношення Мартін Еберхард — один із засновників Tesla. Цікавий виходить електромобіль!

Новий кросовер називається Seres SF5. Його випуском буде займатися компанія, утворена в результаті злиття SF Motors і InEVit. Саме друга компанія стала дітищем Еберхарда після відходу з Тесла.

Комаровський розповів, у яких випадках гикавки треба бігти до лікаря: важливо знати
Суспільство

Електричний кросовер виглядає сучасно, акуратно і цілком готовим до серійного виробництва. У рух його приводять електромотори, загальна потужність яких становить 683 л. с. Розгін до 100 км/год займає всього 3,5 с, а максимальна швидкість дорівнює 250 км/ч. Батарейний блок ємністю 90 квтг забезпечує 483-кілометровий запас ходу.

Також запропонують модифікацію з ДВС, виступаючим в ролі генератора для батареї ємністю 33 квтг. У цьому випадку на розгін до сотні потрібно вже 4,8 с, хоча дані про дальність ходу невідомі.

У компанії Seres є два заводи — колишня складальна лінія Hummer у США і підприємство в Китаї, де, швидше за все, і почнеться виробництво SF5 в першу чергу. Замовлення будуть приймати вже через кілька днів, а перші электрокроссоверы покупці отримають у другій половині року.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/187654-15-04.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости