Гройсман назвав приблизну дату своєї відставки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує залишатися на своїй посаді до парламентських виборів, які відбудуться в жовтні 2019 року.

Про це він сказав журналістам під час інспектування дорожніх робіт у Вінницькій області.

Гройсман нагадав, що президентські і парламентські вибори — це різні речі, ніяк між собою не пов’язані.

«Україна зробила свій вибір — обрала президента. У жовтні будуть вибори в парламент», — сказав він.

Прем’єр нагадав, що після того, як буде обраний наступний парламент, буде сформована нова коаліція і новий уряд.

«Зараз уряд і я як прем’єр-міністр працюємо до наступних парламентських виборів. Вибори президента і вибори до парламенту не сполучені речі з одного боку. З іншого боку ніяких особливих дій не треба робити уряду або президента для взаємодії», — додав він.

«Наш уряд працює до жовтня 2019 року. І всі програми будуть реалізовані нашим урядом», — додав прем’єр.

Гройсман також підтвердив, що планує взяти участь у парламентських виборах в Україні. «Похід буде в новий парламент з дуже чітким баченням, завданнями», — сказав він.

Нагадаймо, Володимир Гройсман очолює уряд України з квітня 2016 року.Джерело статті: “http://povin.com.ua/191520-23-04.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
Лайнер SSJ 100 Энгельс Олег У Александра Турченяка нет шансов победить на выборах СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Михайло Жуков Петлюра український політикум Гундяев Кирилл Лашкова Елена Эйфман Борис Олигарх-девелопер из ГК «МИЦ» Андрей Рябинский подбросил антикоррупционерам новый сюже Хитрый Станислав Кондрашов и мертвый Денис Вороненков Днепропетровская Сейчас подлетят бойцы Кенеса Ракишева и все будет хорошо Cosmopolitan Awards 2019 Кузьменко Евгений  Дмитро Кащук видаляє з Гугл згадки про свої злочини Андрей Богдан Кенес Ракишев оказался завязан в мафиозных делах евродепутатов Хронология обогащения Максима Мартынюка каллум смит Футеев Андрей Украинская диаспора КОНЬЯКОВ И КОНТРАБАНДЫ. ЧАСТЬ II ВАДИМ ЕРМОЛАЕВ: МАФИОЗИ ИЗ ДНЕПРА — КОРОЛЬ ВОРОВ Томирис Байсафа пилок Константин Паршин рейдер Майя Сандлер Поминальна неділя