Вінницькі школярі «світитимуться» на дорогах


Сьогодні в одній із вінницьких шкіл громадські активісти презентували та подарували "Комплекти безпеки школярів", а також розповіли для чого вони потрібні. Такі подарунки незабаром отримають багато шкільних навчальних закладів міста та країни в цілому. Кожен комплект містить вісім світловідбиваючих жилетів різних розмірів та 20 манжетів. Подробиці дізнавалась кореспондентка Vlasno.info.

— В рамках проекту "100 пунктів безпеки"відібрали 100 місць у 17 містах України. Тому передаємо "Комплекти безпеки школярів" на адміністрацію шкіл, які знаходяться поблизу місць концентрації дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Діти, разом із вчителями, одягатимуть їх коли йтимуть класом на екскурсії чи якісь інші заходи, — розповідає організаторка, голова громадської організації "Traffic Challenge" Ольга Дробишева. — Все це куплено на благодійні кошти. Їх заборонено перепродувати чи комусь віддавати. Вони мають йти лише за призначенням.

sto punktiv bezpeky u vinnytskykh shkolakh 1

За словами пані Ольги, жилети йдуть чотирьох розмірів, які підходять як на першокласників, так і на одинадцятикласників. Мовляв, манжет можна прикріпити на будь-яку видиму частину тіла.

— Крім того, хотіла би звернути вашу увагу й на світловідбиваючі стікери, які сьогодні будемо клеїти. Вони виготовлені із найякісніших матеріалів, тому слугуватимуть щонайменше 10 років, — додає організаторка.

sto punktiv bezpeky u vinnytskykh shkolakh 2

За словами заступниці міського голови Галини Якубович, у нашому місті постійно проводяться заходи щодо покращення безпеки руху пішоходів.

— Хочу подякувати громадській організації "Traffic Challenge" за таку ініціативу. В місті багато робиться для того, щоб створювати безпечні умови для людей, зокрема, звичайно ж, і в дорожньотранспортій системі. Одним із таких прикладів є встановлення острівців безпеки та "помаранчевих хлопчиків", завдяки яким водії зменшують швидкість руху, — розповідає Галина Якубович.

sto punktiv bezpeky u vinnytskykh shkolakh 3

Радник міського голови Віктор Перлов додав, що завдяки встановленим острівцям безпеки аварійність зменшилась на 70 %.

— Минулого року ми отримали зниження аварійності з потерпілими на 70 %, що являється найкращим показником по всій Україні. Однак у Вінниці залишилось ще дві аварійні ділянки — поблизу Центрального універмагу та на перехресті проспекту Юності. Дане питання вирішимо протягом року, — розповідає Віктор Перлов.

sto punktiv bezpeky u vinnytskykh shkolakh 4

Акцію "100 пунктів безпеки" з протидії ДТП за участю пішоходів організовано в рамках Національної програми "Traffic Challenge". Після завершення прес-брифінгу організатори дійства разом зі школярами пішли випробовувати подарунки в дії. Одягнувши жилети та манжети, вони розклеїли світловідбиваючі стікери на місцях, де найчастіше трапляються ДТП.


Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписутесь на наш Telegram.

Фото: Олена Гнатишина


Джерело статті: “http://vlasno.info/nadzvichajni-podiji/5/na-dorogakh/item/29828-vinnytski-shkoliari-svitytymutsia”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости