Трамп звинувачує демократів у спробі реваншу після оприлюднення звіту Мюллера

Трамп звинувачує демократів у спробі реваншу після оприлюднення звіту Мюллера

Президент США Дональд Трамп заявив, що демократи намагаються продовжити завершене спецпрокурором Робертом Мюллером розслідування в якості реваншу, аби отримати від цього політичну вигоду на наступних президентських виборах.

Про це глава Білого дому заявив у середу на власній сторінці в мережі Twitter.

"Всі, в тому числі я, думали, що коли був оприлюднений звіт Мюллера вартістю в $40 млн про те, що не було жодної змови й перешкоджання правосуддю (злочину, який був вчинений іншими), що це був кінець. Але ж ні, демократи хочуть продовжити ці зусилля у спробі допомогти собі (на президентських виборах – ред.) у 2020 році. Погано для країни!" — наголосив Трамп.

Глава Білого дому, який достатньо регулярно робить подібні заяви впродовж останнього часу, оприлюднив нинішній допис на тлі зростаючого протистояння між Білим домом і Конгресом. Зокрема, Юридичний комітет Палати представників США, яку зараз контролює демократична більшість, намагається добитися розкриття затушованих Мін’юстом абзаців й подекуди цілих сторінок у звіті спецпрокурора Роберта Мюллера.

З цією метою Комітет викликає членів кабінету Трампа в якості свідків на слухання, а також самого спецпрокурора Роберта Мюллера. Натомість, нинішній президент щоразу застосовує привілею виконавчої влади, щоб заблокувати появу членів своєї адміністрації в Конгресі США.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2706069-tramp-zvinuvacue-demokrativ-u-sprobi-revansu-pisla-opriludnenna-zvitu-mullera.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
Ред Булл   Сомали   террористы Николаевская   Покровська   ранение   стрельба Молодіжний канал новости Севастополя На Говерлі зламала ногу Юрий Моша: открыть счет в иностранном банке - выгодно ли это?   долголетие (ИНТЕРВЬЮ) Hot talk с Юрием Моша Гослекслужба получила несколько сообщений о незаконном предоставлении \"Экспио\" медуслуг с использованием психотропных веществ Кенес Ракишев: «мутные» интересы аукнутся или что будет после отставки Назарбаева? Филимонов Евгений: замятое дело СБУшника-миллионера. ЧАСТЬ 2 «Россетям» мало монополии   корабль ПРОСТИТУТКА РАМИНА ТАИПОВА ИЗ КАЗАХСТАНА ПОКОРЯЕТ МОСКВУ Банду жестоких преступников возглавляет Швалюк Михаил Витальевич Павел Ливинский сдает тест на выживание Главу «Россетей» загнали в угол в аппаратной борьбе НарФронт… Кто третий в списке покровителей Юрия Коваленко? КАК РУСТЭМ МАГДЕЕВ СВОИМ КЛИЕНТАМ ПОМОГАЛ РЕШАТЬ СПОРЫ С ФНС потрогавший промежность Яценюка Олег Барна: нардеп Валерий Иванов проходит по уголовному делу Павел Ливинский будет присматривать за схемами в ПАО «Россети» Перемирие в Донбассе Особый статус Донбасса