Компанія Facebook розізлила всіх: WhatsApp отримав дуже багато вбудованої реклами


Сервіс WhatsApp є найбільшим і найпопулярнішим в своєму класі, і передбачає спілкування на постійній основі більш ніж 1,5 млрд чоловік, які проживають в різних регіонах світу. Всі ці люди відправляють один одному повідомлення, пересилають файли, здійснюють дзвінки, а також, крім того, поділяються місцем розташування та переписуються в рамках групових бесід. Все це в даний час можна робити без будь-якої плати, а також реклами, але вже зовсім скоро все зміниться, а станеться це в зв’язку з новою політикою Facebook.

Все, до чого торкається американська корпорація Facebook, перетворюється в щось жахливе. Так, уже незабаром месенджер WhatsApp, яким вона володіє, отримав купу вбудованої реклами, яка почне показуватися всім користувачам. Достовірно відомо про те, що розробники вирішили максимально монетизувати сервіс з аудиторією в більш ніж 1,4 млрд чоловік, що дозволить їм щорічно заробляти мільярди доларів чистого прибутку. Перед такою великою сумою грошей компанія з США не змогла встояти, вирішивши впровадити негативні для всіх нововведення.

Реклама почне показуватися в статусах, тобто такий собі аналог історій від Instagram. Кожен раз, коли користувач захоче подивитися чийсь профіль в WhatsApp, йому доведеться спочатку «насолодитися» рекламними банерами, які будуть підлаштовуватися під інтереси конкретної людини. Найгірше те, що через всіх цих нововведень месенджер почне стежити за користувачами, так як без цього неможлива демонстрація таргетированной реклами, а вона в десятки разів ефективніша, ніж звичайна, на яку більшість людей навіть не звертають своєї уваги.

Користувачі в сказ від подібного нововведення, яке буде реалізовано вже на початку 2020 року, або ж в кінці 2019 року. Майже всі переконані в тому, що WhatsApp повинен завжди залишатися не тільки безкоштовним, але ще і без реклами, тому що в цьому вся суть даного сервісу, існуючого на ринку вже більше 10 років. Не можна не помітити, що спочатку ці програми були платними, але по факту ніхто не заплатив жодної копійки за його використання, так як перший час розробники дарували всім користувачам вічну ліцензію на один рік, а потім, протягом цього часу, вони зробили свій продукт безкоштовним для всіх.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/62802”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости