Указ про розпуск Ради КСУ визнав конституційним, – джерело

Конституційний суд визнав конституційним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення було ухвалене під час закритого засідання Великої палати у четвер, повідомив Укрінформу обізнаний співрозмовник у суді.


Відповідне рішення було ухвалене під час закритого засідання Великої палати КСУ у четвер, повідомив обізнаний співрозмовник у суді, – інформує Укрінформ.


«Суд визнав конституційним указ Президента про розпуск парламенту», – сказав співрозмовник агентства.


Суддею-доповідачем у даній справі виступав Віктор Кривенко.


Нагадаймо, Президент Володимир Зеленський 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск Верховної Ради 8 скликання. 21 травня він підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання та призначення позачергових виборів». Позачергові парламентські вибори, згідно з указом Президента, призначено на 21 липня цього року.


23 травня указ набув чинності після опублікування в «Урядовому кур’єрі», а вже наступного дня в Україні стартувала виборча кампанія.


24 травня народні депутати від фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук та Ігор Алексєєв внесли до КСУ подання з 62 підписами народних депутатів про неконституційність указу Президента про дострокове припинення повноважень ВР. Вони попросили розглянути це подання упродовж місяця.


29 травня КСУ відкрив провадження у даній справі і призначив її розгляд у формі усного слухання на 11 червня, після цього суд перейшов до розгляду справи на закри


Читайте більше новин на тему: вибори


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/20/ukaz_pro_rozpusk_rady_ksu_vyznav_konstytutsiynym__dzherelo_1596229”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости