У Верховній Раді українці найбільше хочуть бачити Гриценка

43 відсотки українців вважають, що у наступному складі Верховної Ради повинен бути лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Про це свідчать оприлюднені 20 червня результати соціологічного опитування, проведеного спільно Центром "Соціальний моніторинг" та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

За його результатами, 43 відсотки українців чекають у парламенті на лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. 38,1% хотіли б бачити депутатом Святослава Вакарчука. Третя за очікуваннями – Юлія Тимошенко з 36% голосів респондентів.

Новини
Анатолій Гриценко: Влада має запровадити онлайн контроль викидів усіх промислових підприємств

Опитування проводилося 7-10 червня 2019 року в 24-х областях України та м. Києві. Всього опитано 3000 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондента. Стандартні відхилення +/- 2,3%.

У Верховній Раді українці найбільше хочуть бачити Гриценка

smc.org.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, Анатолій Гриценко запропонував скасувати примусовий призов та відкрити оборонне держзамовлення.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/u-verhovnij-radi-ukraintsi-najbilshe-hochut-bachiti-gritsenka.htm”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости