Водний питання і кримські «влади», — Портніков

Михайло Булгаков став автором безсмертного афоризму про квартирному питанні, испортившем москвичів. За аналогією з цими словами можна сказати, що «водний питання» явно не дає спокою керівництву анексованого Криму і московським кураторам поставлених ними ж влади півострова.

Про воді згадують при кожному зручному і незручному випадку, причому в добре відомих інтонаціях – вода нам, звичайно, не потрібна, але Україна повинна. Ну зовсім як з історією про чужу квартиру, яка начебто і не наша, але непогано б ущільнити її господарів.

І квартирне питання в більшовицькій Москві, і водний питання в Криму, думаю, мають одні й ті ж коріння і практично одних і тих же авторів – людей, чия політика приводить до розрухи просто тому, що її автори не здатні прорахувати наслідки своїх дій. Про це пише автор на сайті «Крим. Реалії».

Більшовики після свого приходу до влади скасували приватну власність і зруйнували економіку – в результаті звичайна квартира, а тим більш квартира в такому центрі розподілу благ, як Москва, на десятиліття перетворилася з товару в досягнення. Нові більшовики з Кремля, коли приймали рішення про анексію Криму, схоже, якось навіть і не підозрювали, що мова йде про розрив економічних зв’язків півострова з материковою Україною. Зв’язків, які обумовлені не стільки указом президії Верховної Ради СРСР про передачу Криму від РРФСР до складу УРСР, скільки самої географією. Ну просто Крим – не знаю, скільки потрібно ще раз це повторити – не острів, а півострів.

І «водний питання» як раз з цим і пов’язаний. Ніякі рішення російських властей не перетворять Крим у острів, але можуть зумовити неминучу деградацію навіть не економіки, а самого укладу життя кримчан. Кожен новий день окупації Криму доводить це з усією ясністю – потрібно просто відкрити очі, подивитися, прорахувати наслідки. В тому числі і наслідки припинення подачі води Північно-Кримським каналом.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222507-14-08.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости