У Росії померла вдова екс-президента Сербії Мілошевича

Маркович (праворуч) покинула Сербію, після того як Мілошевича передали Міжнародному трибуналу в Гаазі

У Росії у віці 77 років померла вдова колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича Міріана (Міра) Маркович, яка проживала там із початку 2000-х років, повідомила 14 квітня "Русская служба BBC".

Інформацію підтвердив близький друг Маркович Мілутін Мрконіч. Дата і місце похорону поки невідомі.

За деякими даними, вдова Мілошевича померла в лікарні в Москві, проте підтвердження цієї інформації немає.

Маркович покинула Сербію після того, як Мілошевича видали Міжнародному кримінальному трибуналу в Гаазі. Вона жила в Росії, але регулярно відвідувала чоловіка у в’язниці.

Марковича обвинуватили в економічних злочинах і причетності до вбивства журналіста. У 2006 році було видано міжнародний ордер, після чого вона припинила виїжджати з території РФ.

Маркович народилася 10 жовтня 1942 року в Пожареваці. Вона мала докторський ступінь із соціології.

Із Мілошевичем майбутня дружина познайомилася ще в дитинстві. Вони одружилися 1965 року.

Маркович була однією із засновниць політичної партії "Югославські ліві" в 1990-х роках. Ця партія була головним коаліційним партнером Соціалістичної партії Сербії Мілошевича. Є думка, що Маркович сильно впливала на чоловіка.

Мілошевича судили в Міжнародному трибуналі в Гаазі. Згідно з обвинуваченням, екс-президент Югославії та ще група чиновників вчинили низку злочинів під час війни в Югославії та міжетнічного конфлікту в 1992–1995 роках. Справу проти Мілошевича закрили після його смерті 2006 року.

У Маркович і Мілошевича було двоє дітей – син Марко і донька Марія. Марко з матір’ю переїхав до Росії й набув статусу біженця, Марія дистанціювалася від сім’ї і живе в Чорногорії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-rosiji-pomerla-vdova-eks-prezidenta-serbiji-miloshevicha-888151.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости