У Броварах стався новий спалах вітряної віспи

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

У період з 12 по 18 квітня у Броварах зареєстрували 19 випадків захворювання вітрянкою, 6 із яких трапились у садочку "Віночок", що в Старому місті


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайт "Трибуна Бровари".


Як зазначено у звіті ьброварського міськрайонного відділу лабораторних досліджень за минулий тиждень, на вітряну віспу занедужали 18 дітей і один дорослий. Серед неповнолітніх – 15 відвідують броварські навчальні заклади. У садочках "Казка" і "Калинка" сталося по два випадки захворювання, а серед вихованців ДНЗ "Ластівка", "Ромашка", БНВО, 6-ї і 7-ї шкіл – по одному.


Найбільше дітей захворіло в садочку "Віночок": аж шестеро. Слід зазначити, що місяць тому уже реєстрували вітрянку у "Віночку", тоді в закладі трапився лише один випадок недуги. Загалом у березні захворіло двоє вихованців.


Не варто забувати, що одночасні масові спалахи хвороб в навчальних закладах трапляються нерідко. Позаминулого тижня в садочку "Джерельце" зареєстрували одразу 5 хворих. Місяць тому стався спалах у 9 школі, а на межі березня і квітня – спалах у трьох закладах: 4 випадки в 2-ій школі та по 3 випадки – в ДНЗ "Перлинка" і "Червоні вітрила". Зауважимо, що саме тоді зафіксували найбільше випадків вітрянки протягом 2019 року за семиденний період – 24.


Відділ лабораторних досліджень вказує, що всі 19 минулотижневих хворих на вітрянку лікуються амбулаторно, і оскільки в Україні не проводять загальної вакцинації проти недуги, спалах закінчиться лише після накопичення достатнього прошарку колективного імунітету.


Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Нагадаймо, що у період з 14 по 21 березня, в Броварах зафіксували 20 випадків вітряної віспи.


Також зазначимо, що 7 по 14 березня у Броварах в дитячому садочку "Джерельце" зареєстрували 12 випадків захворювань вітряною віспою серед дітей.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/04/25/u-brovarah-stavsya-novij-spalah-vitryanoyi-vispi/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости