Вишукані квіти-гіганти заввишки з людину створює тернополянка

Вишукані квіти-гіганти заввишки з людину створює тернополянка
Такі пишні троянди, які «цвітуть» у дому тернополянки Ірини Козицької, не побачити у жодному саду чи квітковому магазині.

Квіткові шедеври величезних розмірів своїми руками жінка створює вже півтора року. Відтоді, як умілиця почала виготовляти пишні рослини, пані Ірина знає, чим гарно прикрасити будинок до свят та оновити інтер’єр, як зробити вдалий реквізит для фотосесії, яким подарунком потішити близьких, друзів, колег…

Як розповіла талановита тернополянка, для того, щоби зробити пишні ростові квіти, досить взяти до рук гофрований папір, ізолон та докласти трішки терпіння, часу і креативності.

Помічала, що в теперішній час стало популярним цікаво оформлювати приміщення до урочистостей. Креативним варіантом декору є саме масивні квіти, які не тільки додадуть родзинку до інтер’єру, але й будуть миловидним місцем для фотосесії. Підштовхнули до того, що почала створювати ростові квіти, фото робіт-квіток, які могла опублікувати в мережі, наприклад, відома блогерка. Свої квіти почала робити як і з паперу, так і з ізолону – утеплювача, що має гарну еластичність, невелику щільність і прекрасні експлуатаційні особливості. Пелюстки вирізую, розтягую до потрібного мені розміру-форми. Окремі елементи виробів скріплюю за допомогою гарячого клею-пістолету. Однак доводиться бути обережною, аби не обпектися клейкою сировиною. Зазначу, що у вирізуванні, наданні форми виробу дуже допомагають мені діти, які полюбляють це заняття, — розповіла Ірина Козицька.

Пані Ірина підмітила, що для того, аби виготовити головний елемент – квітку (без стебла, пелюсток), потрібно часу — до тижня. А для створення всього виробу (до п’ять квіток з додатковими частинами та кріпленням) потрібно до місяця.

Якщо у вас удома діти, краще тримати в будинку чи квартирі квіти з ізолону. Цей матеріал не рветься, не розтягується щільно та зручно тримається. До того ж такі вироби у побуті практичні тим, що швидко підклеюються та краще виглядають. Виріб навіть можна прати. А папір, на жаль, не такий надійний. Хоч з гофрованого паперу можна зробити практично будь-які квіти – від троянд до тюльпанів. Принцип їх виготовлення – приблизно однаковий. Основна складність полягає в тому, щоб зробити правильні пелюстки: надати їм потрібну форму, обсяг, розмір, вибрати колір паперу, вгадати з кількістю, — підсумувала тернополянка.

Ірина Козицька додала, що квітам з паперу можна знайти безліч варіантів для застосування у будь-якому приміщенні.

Анна СЕМЕНКІВ

87-054.jpgДжерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/zhittya/36681-vyshukani-kvityhihanty-zavvyshky-z-liudynu-stvoriuie-ternopolianka”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости