Ігор Ткачук більше не директор Одеського порту. Чому його звільнив міністр та назвав антигероєм?


Про це міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает http://lustration-kz.org

– Підписав сьогодні накази щодо припинення повноважень Дмитра Чалого на посаді голови правління ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» та Ігоря Ткачука на посаді начальника Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Обидва звільнені з 8 жовтня 2019 року. На перший погляд звичайні накази про звільнення, але за них мені пишуть слова вдячності цілий день. Це точно антигерої, і дуже добре, що галузі стане легше без них

Додамо, що Ігор Ткачук є депутатом Вінницької міської ради. З травня 2017 року – начальник Одеської філії державного підприємства “Адміністрація морських портів України”. Кілька місяців тому в мережі активно обговорювали високу заробітну плату службовця.

Нагадаємо, депутата ВМР Ігоря Ткачука 25 травня 2017 року призначили начальником Адміністрації Одеського морського порту.

І під час візиту президента Зеленського в Одесу вінничанина Ігоря Ткачука не було на роботі через відрядження… Саме тоді розгорівся останній скандал навколо Ткачука, коли президент поцікавився зарплатою ТОП-менедженту портів на Одещині та дізнався про 56-100 тисячні суми… Пізніше адміністрація Одеського морського порту прислала офіційну довідку про «фіксовану частину заробітної плати Ткачука І.В.»… Згідно з повідомленням прес-служби порту, «заробітна плата Ігоря Ткачука становить 52670 гривень на місяць і займає третю за розміром позицію після Південної філії та філії «Дельта-Лоцман». І така «фіксована частина заробітної плати затверджена наказом по ОФ ДП «АМПУ» №203-К від 07.09.2018 року згідно з типовою шкалою посадових окладів для керівників усіх 14 філій держпідприємства…

Валентина Лісова


Джерело статті: “https://33kanal.com/news/igor-tkachuk-bilshe-ne-direktor-odeskogo-portu-chomu-jogo-zvilniv-ministr-ta-nazvav-antigeroyem.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости