НАТО: дії Росії можуть загрожувати рятувальним операціям на півночі Європи

Дії Москви можуть підірвати співпрацю Росії і скандинавських країн під час рятувальних операцій на півночі Європи. Про це на прес-конференції в Брюсселі 12 лютого заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, коментуючи нові звинувачення з боку Норвегії. В Осло стверджують, що Росія знову розпочала глушити в регіоні сигнал GPS (позиціонування за допомогою супутників).

За словами Столтенберґа, НАТО на переговорах із Росією далі порушуватиме питання авіаційної безпеки. Проблеми з навігацією біля кордону з Росією виникли під час військових навчань норвезької армії. Схожі звинувачення лунали торік під час навчань НАТО в регіоні.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав тоді твердження про причетність Москви до глушіння сигналу GPS фантазіями.

Столтенберґ наголосив, що НАТО планує співпрацю з Росією в Арктиці, в тому числі для рятувальних операцій на морі.

На цій же прес-конференції генеральний секретар НАТО зауважив, що після виходу США та Росії з договору щодо РСМД в альянсі готуються до «світу з більшою кількістю російських ракет».

Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-nato-diyi-rosiyi-zagrozhuyut-ryatuvalnym-operatsiyam-na-pivnochi-evropy/29766294.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости