Поліція провела більше ніж 20 обшуків у межах розслідування серії замовних убивств – Аброськін

Під час обшуків було вилучено вогнепальну зброю та боєприпаси

Працівники кримінальної поліції України за фактами замовних убивств, скоєних останнім часом на території Львівської та Івано-Франківської областей, провели понад 20 обшуків у Київській, Львівській та Івано-Франківській областях. Про це 15 травня повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

"У ході обшуків вилучена вогнепальна зброя, боєприпаси, а також безліч мобільних терміналів, які злочинці використовували для разових розмов при скоєнні злочинів, багато різних паспортів країн Євросоюзу", – написав він.

Заступник голови Нацполіції зазначив, що "злодій у законі" на прізвисько "Андрій Львівський" використовував паспорти, придбані в "нечистих на руку працівників спеціальних органів різних країн світу", і забезпечив такими самими документами своїх охоронців.

"До цього "злодія в законі", який уже більше мафіозі, аніж злодій, дуже багато запитань як у нас, так і в наших колег-поліцейських країн Європи, але в останній час він перейшов на нелегальний спосіб життя, тому сьогодні шукаємо його разом", – підсумував він.


https://www.facebook.com/Vyacheslav.Abroskin/posts/2098648567094473

У липні 2016 року поліція затримувала під Києвом групу кримінальних авторитетів на зустрічі з переділу сфер впливу. Серед затриманих був Андрій Львівський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-politsija-provela-bilshe-20-obshukiv-u-ramkah-rozsliduvannja-seriji-zamovnih-vbivstv-abroskin-965252.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости