Було “два Зеленських”: з’явився цікавий прогноз щодо нового президента України


Політолог Михайло Басараб дав цікавий прогноз щодо розвитку відносин з Росією при президентстві Володимира Зеленського.


Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.


За його словами, на даному етапі важко сформувати чіткі уявлення про зовнішньополітичний порядок денний президента Зеленського.


“Поясню, чому. Ми маємо дві абсолютно різних образи – Зеленський до політичної кар’єри і на початку кандидування і Зеленський в останні тижні кампанії. За сценою ще з часів шоу-бізнесу ми знаємо Зеленського як людину з пострадянським світоглядом, як типового представника Півдня і Сходу України з проросійськими сантиментами, з лояльністю до радянської культурної спадщини, людину, яка доволі вороже налаштована до утвердження національної держави Україна після 2014 року”, – вважає політолог.


Він звернув увагу, що саме таким всі знали Володимира Зеленського до старту кампанії і таким він був на її початку.


“Водночас ми побачили зовсім іншого Зеленського в останні тижні кампанії в питаннях цінностей і зовнішньополітичних орієнтирів. Ми побачили, що його риторика докорінно змінилася. В його останніх заявах ми не бачимо президента, який може піти шляхом капітуляції”, – розповів Басараб.


За його словами, зараз складно говорити про те, яким буде президент Зеленський насправді у всіх цих питаннях, у тому числі і в питанні відсічі збройної агресії Росії.


“Він керуватиметься внутрішніми поглядами, які формувалися в ньому впродовж багатьох десятиліть, як в типовому представнику культурного середовища “русского мира”, чи це буде новий Зеленський, який дослухатиметься до радників, котрі сформували йому цілком нормальний порядок денний”, – вважає політолог.


Повний текст інтерв’ю читайте тут: Варіанти для Зеленського, плани Порошенка, Росія і Коломойський – що буде з Україною після виборів


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/04/24/bulo-dva-zelenskyh-z-yavyvsya-tsikavyj-prognoz-shhodo-novogo-prezydenta-ukrayiny/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости