«Зеновій Холоднюк прийде у Раду, щоб відродити село», - голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві

Тернопільське земляцтво в Києві підтримує кандидата в депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони) Зеновія Холоднюка.

Про це заявив голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

«Тернопільське земляцтво в Києві – а це близько 20 тисяч наших земляків – делегувало мене на цю зустріч із закликом підтримати кандидата у народні депутати Зеновія Холоднюка», — сказав Валерій Бачинський, виступаючи перед мешканцями Бучача.

Він зазначив, що Зеновій Холоднюк знає, як відродити село, допомогти його жителям, бо сам виріс у селі і добре знає його проблеми.

«Зеновій Холоднюк має цілу низку напрацьованих проектів з відродження села і втілюватиме їх у життя, працюючи в парламенті. Тому закликаю підтримати нашого народного депутата Зеновія Холоднюка», — додав голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

Нагадаймо, що Центральна виборча комісія зареєструвала Зеновія Холоднюка кандидатом у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони).

Лідер Селянської партії Зеновій Холоднюк вважає депутатство у парламенті не самоціллю, а інструментом зробити потужний поштовх та повернути державу обличчям до села, яке сьогодні необхідно терміново рятувати й відроджувати.

Зеновій Холоднюк народився і виріс в Улашківцях Чортківського району на Тернопільщині, де провів значну частину свого життя. Вже понад десять років очолює Селянську партію України.Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1561653818-zenoviy-holodnyuk-priyde-u-radu-schob-vidroditi-selo----golova-radi-zemlyactva--ternopillya--u-kievi”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
а мы застроим. У Собянина ответили протестующим Вы кричите Почему стоимость акций компании «Россети» постоянно понижается Как Юрий Рейльян и Владимир Токарев устроили коррупционный ад податкова исполком админпротоколы валютчик Официальный сайт Юрия Моши Вы слышали за Аллу Гинак? Она куда-то идет! Сборные России Регби Полтавчане снова поведутся на подачки Константина Жеваго Василий Яницкий за время депутатства существенно нарастил капитал Кто такой Сергей Чванкин: вся правда о мошеннике в мантии Андора Александр Рувин с помощью КНИИСЭ организовал контрабанду Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман нэпотизм Внезапный патриот-регионал Валентин Ничипоренко: схемы рейдер и уголовник. Нардеп Олег Дмитренко собрался в Раду повторно Лжец Кенес Ракишев мечтает стать серым кардиналом постназарбаевской эпохи   iPhone Бенксі Дело VAB банка b Олег Бахматюк Господин «отжиматель» Янчуков? жилые комплексы Александр Васильев умер Форум видавців