На Ямпільщині 74-річна пенсіонерка насадила конопель. Каже, що для ніг


  • Марія ЛЄХОВА
  • 8
На Ямпільщині 74-річна пенсіонерка насадила конопель. Каже, що для ніг

Понад 200 рослин конопель вилучили поліцейські на присадибній ділянці літньої жінки у Ямпільському районі. Жінка визнає, що рослини її та розповіла для чого вони її.

Кущі конопель виявили на присадибній ділянці у 74-річної жительки села Качківка Ямпільського району. На такому правопорушенні жінка попадається не вперше.

— На присадибній ділянці 74-річної пенсіонерки поліцейські виявили 204 рослини конопель, за якими господарка ретельно доглядала. За словами літньої правопорушниці, про кримінальну відповідальність за вирощування заборонених нарковмісних рослин вона знала, але іншого виходу вилікувати хворі ноги вона не мала, — зазначають у поліції.

Вилучений посів направлений на експертизу, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

  • З 1 червня на території Вінницької області проводиться практичний етап оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мак». За цей період працівники поліції вилучили близько 4000 рослин маку та конопель, зареєстрували 32 кримінальних провадження.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/na-yampilschini-74-richna-pensionerka-nasadila-konopel-kazhe-scho-dlya-10898064.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости