Зеленський придумав, чим відповісти Путіну на видачу паспортів РФ на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський пропонує надавати друге громадянство етнічним українцям з діаспори.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Офіс президента України.


У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що Зеленський доручив Міністерству закордонних справ розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців з дружніх країн, які прагнуть долучитися до розвитку своєї історичної батьківщини. Крім цього Зеленський доручив розробити механізм спрощеного надання українського громадянства людям, які страждають від порушення прав і свобод у своїх країнах.


Зазначимо, таким чином в Офісі президента відреагували на новини про продовження арешту для 24 українських моряків, а також підписання Володимиром Путіним указу про спрощений порядок надання українцям російського громадянства.


На думку Зеленського, все це спрямовано проти України, “цей крок створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу”.


Нагадаймо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія пішла на видачу російських паспортів на Донбасі нібито через блокаду Києвом людей, які проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей.


Також повідомлялося про те, що Канада не впускатиме жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/18/zelenskyj-prydumav-chym-vidpovisty-putinu-na-vydachu-pasportiv-rf-na-donbasi/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
а мы застроим. У Собянина ответили протестующим Вы кричите Почему стоимость акций компании «Россети» постоянно понижается Как Юрий Рейльян и Владимир Токарев устроили коррупционный ад податкова исполком админпротоколы валютчик Официальный сайт Юрия Моши Вы слышали за Аллу Гинак? Она куда-то идет! Сборные России Регби Полтавчане снова поведутся на подачки Константина Жеваго Василий Яницкий за время депутатства существенно нарастил капитал Кто такой Сергей Чванкин: вся правда о мошеннике в мантии Андора Александр Рувин с помощью КНИИСЭ организовал контрабанду Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман нэпотизм Внезапный патриот-регионал Валентин Ничипоренко: схемы рейдер и уголовник. Нардеп Олег Дмитренко собрался в Раду повторно Лжец Кенес Ракишев мечтает стать серым кардиналом постназарбаевской эпохи   iPhone Бенксі Дело VAB банка b Олег Бахматюк Господин «отжиматель» Янчуков? жилые комплексы Александр Васильев умер Форум видавців