17 хвилин. Вбивця вів пряму трансляцію розстрілу прихожан у мечеті в Новій Зеландії

17 хвилин. Вбивця вів пряму трансляцію розстрілу прихожан у мечеті в Новій Зеландії — фото

nzherald.co.nz

Поліція заявила, що працює над видаленням відзнятого матеріалу із соціальних мереж

nzherald.co.nz


Вбивця вів пряму трансляцію розстрілу прихожан у мечеті Аль Нур у новозеландському місті Крайстчерч протягом 17 хвилин, повідомляє New Zealand Herald.

Сам він називає себе Брентоном Таррантом. За даними видання, він — 28-річний уродженець Австралії.

Пряма трансляція почалася, коли бойовик під’їхав на бежевому мінівені до мечеті Аль-Нур на Дінс-Авеню, і припаркував його на прилеглій дорозі.

На відео стрілка видно, що на передньому сидінні і в багажнику автомобіля знаходиться зброя, боєприпаси, а також каністри з бензином.

В руках у чоловіка — напівавтоматична рушниця і величезний запас патронів на поясі. Перша жертва була застрелена в дверях. Опинившись всередині мечеті, чоловік почав стріляти без розбору.

Коли він ви вийшов з мечеті — стріляв випадковими пострілами по машинам, що проїжджали повз.

#BREAKING: Man allegedly involved in mass shooting in Christchurch, New Zealand live-streamed shooting rampage on Facebook; still frames are from video I obtained moments ago. pic.twitter.com/Uw7alIXsgr

— Matthew Keys (@MatthewKeysLive) 15 марта 2019 г.

#ChristchurchMosqueAttack #Christchurch #NewZealandShooting #NewZealand #MosqueAttack #Mosque Pictures of the attacker are coming from media sources... pic.twitter.com/SS09bivFCU

— TheBrahmastra (@THE_BRAHMASTRA) 15 марта 2019 г.

Поліція заявила, що працює над видаленням відзнятого матеріалу з соціальних мереж.

"Поліція знає, що в Інтернеті поширюються вкрай тривожні кадри, пов’язані з інцидентом в Крайстчерчі. Ми наполегливо закликаємо не поширювати це посилання", — повідомили правоохоронці.

Момент затримання вбивці також потрапив на відео: кадри були зняті з вікна автомобіля, що проїжджав повз. Судячи з усього, вбивцю наздогнали за декілька кварталів від мечеті, оскільки затримання проходить біля паркану житлового будинку.

Video of the suspected shooters car pic.twitter.com/uXxa5lxttW

— Robert (@Robert22051432) 15 марта 2019 г.

Раніше повідомлялося, що стрілянина сталася у двох мечетях Крайстчерча і міській лікарні. У результаті атаки загинули щонайменше 27 людей.

Одним із озброєних людей є австралієць, який написав 37-сторінковий маніфест, який описує його наміри. У ньому злочинець каже: "Це терористичний акт".


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/17-hvilin-vbivcya-viv-pryamu-translyaciyu-rozstrilu-prihozhan-u-mecheti-v-noviy-zelandiji-50010966.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости