Не причетний до жодних корупційних схем, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що не причетний до жодних корупційних схем загалом, зокрема, в Укроборонпромі.


Про це він сказав в інтерв’ю Радіо НВ.


«Я наголошую, що ні до яких корупційних схем президент Петро Порошенко не був причетний. Я стверджую і наголошую на цьому. Мені не було відомо ні про які корупційні схеми. І я з абсолютно чистою совістю сьогодні вам це кажу і чесно дивлюсь в очі в тому числі і правоохоронним органам» – заявив Порошенко, коментуючи резонансні журналістські розслідування, які з’явилися незадовго до виборів, зокрема про корупцію в Укроборонпромі.


Президент також обурився тим, що розслідування щодо корупції в Укроборонпромі триває від 2016 року, але справа досі не в суді, а витік із правоохоронних органів стався за тиждень до виборів.


«Що ви чекали три роки? Що вам ще було потрібно, і чому справа не в суді? Це запитання до НАБУ, до САП, до всіх правоохоронних органів», – заявив Порошенко.


Нагадаймо, у розслідуванні BIHUS.info сказано, що тепер уже колишній заступник голови РНБО Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор та гендиректор Укроборонпрому Павло Букін причетні до корупційної схеми з виведення з української оборонки близько 250 млн гривень.


Як стверджується, вони організували постачання оборонним підприємствам контрабандних деталей з РФ, а також з українських військових частин за цінами, завищеними в 2-4 рази.


Читайте також: Скандальних діалогів не було в месенджерах, – Вінник розкритикував розслідування Бігуса


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/10/neprychetnyy_do_zhodnyh_koruptsiynyh_shem__poroshenko_1549065”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
соус Лайнер SSJ 100 Энгельс Олег У Александра Турченяка нет шансов победить на выборах СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Михайло Жуков Петлюра український політикум Гундяев Кирилл Лашкова Елена Эйфман Борис Олигарх-девелопер из ГК «МИЦ» Андрей Рябинский подбросил антикоррупционерам новый сюже Хитрый Станислав Кондрашов и мертвый Денис Вороненков Днепропетровская Сейчас подлетят бойцы Кенеса Ракишева и все будет хорошо Cosmopolitan Awards 2019 Кузьменко Евгений  Дмитро Кащук видаляє з Гугл згадки про свої злочини Андрей Богдан Кенес Ракишев оказался завязан в мафиозных делах евродепутатов Хронология обогащения Максима Мартынюка каллум смит Футеев Андрей Украинская диаспора КОНЬЯКОВ И КОНТРАБАНДЫ. ЧАСТЬ II ВАДИМ ЕРМОЛАЕВ: МАФИОЗИ ИЗ ДНЕПРА — КОРОЛЬ ВОРОВ Томирис Байсафа пилок Константин Паршин рейдер Майя Сандлер