Оголошено основну програму Каннського фестивалю

Оргкомітет Каннського кінофестивалю оголосив програму цього року, в яку увійшли 19 фільмів. Відкриє 72-й Каннський кінофестиваль стрічка Джима Джармуша «Мертві не вмирають».


Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт кінофестивалю.


Директор фестивалю Тьєррі Фремо повідомив, що в конкурс увійшла нова робота Педро Альмодовара «Біль і слава» з Пенелопою Крус і Антоніо Бандерасом.


Також італійський режисер Марко Беллоккьо приїде з картиною «Зрадник», а Селін Скьямма – «Портрет леді в вогні». Кен Лоуч з Великої Британії покаже картину Sorry We Missed You, а румун Корнеліу Порумбойю – стрічку Whistlers. Режисер з Південної Кореї Пон Чжун Хо представить нову картину «Паразит».


Брати Дарденн з Бельгії привезуть картину «Молодий Ахмед», а Ксав’є Долан з Канади – «Маттіас і Максим».


Також до конкурсу увійшли нові картини Арно Деплешена, Теренса Маліка і інших.


Поза конкурсом покажуть байопік про Елтона Джона «Рокетмен», покажуть фільм про Дієго Марадону Ласіфа Кападія, а також фільм La Belle Epoque Ніколаса Бедоса.


Фільмом відкриття кінофестивалю стане нова картина американського режисера Джима Джармуша «Мертві не вмирають», стрічка буде представлена в основному конкурсі.


Відзначимо, 72-й Каннський кінофестиваль пройде з 14 по 25 травня. Журі очолив мексиканський режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/18/ogolosheno_osnovnu_programu_kannskogo_festyvalyu_1555101”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости