У Донецькій області патрульні виявили наркозалежного громадянина, який виявився колишнім бойовиком – поліція

У поліції стверджують, що чоловіка можуть звільнити від кримінальної відповідальності

У Бахмутському районі Донецької області встановили 25-річного громадянина, який у 2014 році допомагав терористам на Донбасі. Про це 6 липня поінформували в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

"Чоловік порушував публічний порядок, розпиваючи алкоголь у забороненому місці. Під час складання адмінматеріалів у порушника не тільки вилучили наркотики, а й дізналися про його бойовий досвід у 2014 році", – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що чоловік зізнався у тривалій наркозалежності.

"У 2014 році він не втримався перед проросійською пропагандою та перейшов на сторону терористів. Чоловік чергував на посту в Бахмутському районі, за що отримував "продовольчі пайки". Говорить, що серед прихильників бойовиків було чимало наркозалежних та раніше засуджених. Після звільнення території від окупації найманець переховувався", – розповіли в поліції.

У повідомленні підкреслюють, що від кримінальної відповідальності громадянина може бути звільнено, якщо встановлять, що під час перебування серед бойовиків він не скоював тяжких злочинів проти мирного населення.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.

Протягом чотирьох місяців 2019 року правоохоронці Донецької області затримали 71 бойовика, ще шістьох членів терористичних організацій правоохоронці заочно повідомили про підозру й оголосили їх у розшук.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-u-donetskij-oblasti-patrulni-vijavili-narkozalezhnogo-gromadjanina-jakij-vijavivsja-kolishnim-bojovikom-politsija-1095853.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости