Телескоп FAST займеться пошуком екзопланет з магнітним полем


Китайські і французькі астрономи заявили про те, що використають китайський наземний телескоп FAST (Five-hundred-meter Aperture Spherical Radio Telescope) для пошуку екзопланет з магнітним полем, як у Землі. Як повідомляється на сайті Китайської академії наук, телескоп буде шукати інші світи в радіусі 100 світлових років від нашої планети.

За словами провідного автора дослідження Лі Ді, у потенційно населених планет повинні бути не тільки вода, атмосфера і підходяща для життя температура, але і магнітне поле.

"Земне магнітне поле захищає життя від космічних променів. У науково-фантастичних блокбастерах існує явище "Блукаюча Земля", коли планета перестає обертатися. Якщо це станеться, магнітне поле зникне. А без нього атмосферу Землі здує сонячним вітром. У результаті люди і тварини зазнають негативного впливу космічного середовища і не зможуть вижити", — зазначив учений.

У Сонячній системі шість планет з глобальним магнітним полем: Меркурій, Земля, Юпітер, Сатурн, Нептун і Уран.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили найяскравішу наднову зірку у Всесвіті. ASASSN-15lh у два рази яскравіша за зафіксований раніше максимум для наднових, в тисячі разів яскравіша за "нормальних" наднових і в 50 разів яскравіша за нашу галактику Чумацький Шлях.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/teleskop-fast-zaymetsya-poshukom-ekzoplanet-z-magnitnim-polem-317725_.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости