Базу небезпечних товарів - техніка, будматеріали та іграшки - запустили в Україні (ВІДЕО)Міністерство економічного розвитку і торгівлі запустило базу небезпечної нехарчової продукції; на ресурсі вже розміщено інформацію про кілька видів товарів для дітей.


Про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції від Мінекономрозвитку — наш аналог європейського Rapex. Що це дає споживачу? Можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити. Класну та корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав. Контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень", — ідеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що для бізнесу цей ресурс надає рекомендації щодо безпечного імпорту в легкому форматі, а також інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, що не відповідає вимогам безпечності, та загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.

«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/bazu-nebezpechnikh-tovar-v-tekhn-ka-budmater-ali-ta-grashki-zapustili-v-ukra-n-v-deo”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости