Доплату військовослужбовцям на передовій у зоні операції Об’єднаних сил піднімуть на 5 тис. грн – Порошенко

Порошенко повідомив про підвищення доплат військовим на передовій

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку підняти суму доплат військових, які несуть службу на першій лінії оборони на Донбасі. Про це він сказав 6 травня під час візиту в Авдіївку Донецької області, пише прес-служба глави держави.

"Даю доручення, щоб ми ще підняли доплати за перебування на "передку", і доручаю прийняти рішення про збільшення доплати на 5 тис. грн до суми 17 тис. грн", – сказав президент.

Він зазначив, що грошове забезпечення становитиме щонайменше 10,3–10,4 тис. грн і 17 тис. доплати за службу на передовій.

"Це доплата, і ми виходимо на суму, яка перевищує 27 тис. грн на кожного військовослужбовця... Як ми і наголошували, український воїн на першій лінії буде отримувати майже 1 тис. грн на день і понад $1 тис. на місяць", – заявив глава держави.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на факти й докази, які демонструє Україна.

2 березня міністр оборони України Степан Полторак підписав указ про підвищення на 2 тис. грн (до 12 тис. грн) доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям, які перебувають на передовій у районі проведення операції Об’єднаних сил. Військовим, які несуть службу на другій лінії, доплату було підвищено на 1 тис. грн, вона становить 5,5 тис.₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-doplatu-vijskovosluzhbovtsjam-na-peredovij-v-zoni-operatsiji-ob-jednanih-sil-pidnimut-na-5-tis-grn-poroshenko-942321.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости