Портнов подав перший позов проти Порошенка

Андрій Портнов упевнений, що Порошенко буде сидіти — Портнов подав перший позов проти Порошенка
Андрій Портнов упевнений, що Порошенко буде сидіти
Порошенко офіційно втратив недоторканність від кримінального переслідування, зазначив Портнов


Заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань заяву про злочин щодо президента України Петра Порошенка.


Про це він заявив на своєму каналі у Telegram.


«Порошенко офіційно втратив недоторканність від кримінального переслідування і годину тому ми направили в Державне бюро розслідувань першу заяву про злочин», — написав Портнов.


Так, його за словами, Порошенка вважають «причетним до державної зради, спробі захоплення державної влади і перевищенні влади і службових повноважень».


Нагадаймо, 19 травня колишній заступник глави Адміністрації екс-президента України Віктора Януковича Андрій Портнов написав у Тelegram, що повернувся в Україну після п’яти років перебування за кордоном.


Портнов повідомив, що його юридична команда в найперший день після інавгурації планує почати подачу заяв про злочини Петра Порошенка.


Як відомо, олігарх Ігор Коломойський заявив, що Портнов не має відношення до команди новообраного президента України Володимира Зеленського.


Раніше журналіст проекту «Наші Гроші» Юрій Ніколов повідомив про зв’язок Зеленського з Портновим.


Під час президентства Януковича Портнов був заступником голови Адміністрації президента, він брав участь у написанні так званих «диктаторських законів», курував в АП правові питання.


Після Революції гідності Портнов знаходився за кордоном, у 2014 році він покинув територію України, проживав у Москві та Відні.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/portnov-podav-zayavu-do-dbr-shchodo-poroshenka-595225.html”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Топовые новости
Теги
політв’язень ребейты ДЕНИС ВОРОНЕНКОВ И МАРИЯ МАКСАКОВА: КРОВАВЫЙ ПУТЬ РЕЙДЕРОВ СТАНИСЛАВ КОНДРАШОВ Владимир Токарев и его Уго (Hugo) Босс Юрий Рейльян – как воровать для Дерипаски и не сидеть?   вулиця Кочерги Налоговая вздохнула – выгнали тряпками Людмилу Демченко постраждалий Беллуччи НОННА БАГМЕТ У ФОКУСІ УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ ЧЕРЕЗ ХАБАРІ? Моша Юрий Игоревич биография и пресс-портрет Дмитрий Легошин Одесский областной совет глава Облсовета УЦОЯО вчителі Павел Вовк Вечно спящий кнопкодав Александр Кирш: налоги Халявщик на схемах Анатолий Денисенко не желает на политическую пенсию Маас  нормандская четверка  Лавров  Независимый зависимый Бут Премьер-министр РК Гренландія Павел Ливинский хочет взять на личный подряд энергосистему страны Олег Аверьянов: новая коррупционная звезда из глубокой обоймы Ляшка експорт ріпаку експорт олійних As Rakishev brought the tip of Kazakhstan under investigation USA