Про "липецьку фабрику" і Медведчука

Переобратись на другий термін стало неможливим для Порошенка не через те, що він не добив Коломойського чи Медведчука, а навпаки — через те, що він аж надто сильно зачепив Коломойського разом з Фірташем і не дав Кремлю здійснити задумане.

Адже в Україні Коломойському обрубали всі його основні схеми — в Приватбанку і в Укртатнафті після усунення Лазорка. А після зміни законодавства і в Укрнафті. За Приватбанк в Україні в Коломойського під арештом перебувало все майно, а по світу Коломойського обкладали судами і заганяли, як звіра. Міжнародні позови були подані до Лондонського суду, суду Швейцарії, Ізраїлю і США. І ставити в провину Порошенку інертність судової системи якось нелогічно.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

Але я не розумію, навіщо демонізувати Медведчука і розказувати про якусь його значимість? І навіщо було діяти всупереч закону, щоб позбутись Медведчука? Невже незрозуміло, що це кремль сам запропонував Медведчука в переговорну групу по полонених і сам Кремль використав це проти Порошенка — почав розкручувати значимість Медведчука, якої не було ні за Порошенка і немає й тепер.

Але чомусь ми забуваємо, що Медведчук був єдиною умовою для обміну полонених. Не було б Медведчука, не було б повернуто понад 3000 полонених. Це Порошенко прекрасно розумів, як розумів і те, що він підставляє себе під удар. Але він свідомо це вибирав. І варто нагадати, що те, що прощають Зеленському ніколи б не простили Порошенку.

Замовлення валити Зеленського не приходили, бо Зеленський всім догодив. А от Порошенка почали валити з 2014 року, коли кремль зрозумів, хто став на перешкоді йому. А вже з 2015 року до кремля доєднались Фірташ з Коломойським. Тому порівнювати наслідки для Зеленського від антизаконних рішень з наслідками для Порошенка некоректно. У Зеленського без придуманих вбивств брата і свинарчуків трешу вистачає і нічого.

А для Порошенка, який не розігнав ВРУ і пів року працював з більшістю від регіоналів, який навіть не намагався розігнати КСУ, який мав прекрасні показники на всіх напрямках, придумали Свинарчуків, ліпєцьку хвабрику, торгівлю на крові, офшори і все решту.

Світлана БІЛУНИК


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/pro_lipecku_fabriku_i_medvedchuka/2021-02-22-27768”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Тетяна Соловей Суддя Вовк Зубрицкий Глубоководный выпуск Сергей Кириенко \"нейтрализует\" полпреда Цуканова Пойманные в «Россети» Воровские схемы: из ПАО «Россети» выводили миллионы Как рейдеры из АО «АМЗ «Вентпром» развалитли завод Ольга Варченко Андрей Рюмин идет по стопам Ливинского Зять губернатора Воробьева Марк Типикин обвиняется в миллиардных хищениях Справится ли Рюмин с очищением «авгиевых конюшен» Ливинского Одиозный конвертатор и обнальщик Мисак Хидирян зачищает интернет в надежде спастись от санкций СНБО Дивиденды Мурова готовят для Ливинского «Подглядывающий» депутат Алексей Вихарев. Зять основателя ОПС «Уралмаш» — как фанат Тинто Брасса? Ашурбейли Игорь совсем \"звезданулся\" Расследование ФБР аферы с активами Wadan Yards и расстрел Бурлакова и Эткиной Захват по трейдингу Федеральная служба отельеров Пилит и осваивает Дмитрий Куракин \"Зенит\" Алмаз-Антею не помеха Неверов Сергей Расхитителю «Роснефти» грозят убийством Дудкин Корнешов Алексей Почему Березин Андрей Валерьевич находясь в бегах пытается зачистить интернет? Как родственники Воробьева Марк Типикин и Павел Типикин разворовали Руссобанк и слили стрелочника в СИЗО Обитель экс-схиигумена Сергия полностью «зачистили» за год. \"Свинское дело\" на полях сражений? где состоит сотрудник администрации Челябинска