Порошенко передав військовим обладнання на мільйон гривень

П’ятий Президент Петро Порошенко вкотре побував на передовій і особисто привіз партію обладнання майже на мільйон гривень. Він передав військовим комплект відеоспостереження, 5 потужних генераторів та 2,5 кілометри тіньової сітки. Таким чином Фонд Порошенка забезпечив повний комплект оптичної розвідки для 10 ОГШБр. Кошти на закупівлю техніки зібрали спільними силами Фонду і волонтерів. 

C:UsersUserDesktop2021207941474_2503568363110874_3886265068086152222_n.jpg

«До нашої співпраці з 10-ю бригадою долучились 3124 особи. Хтось  перерахував 5 гривень, хтось – 5 тисяч, хтось 10 тисяч. Дуже важливо, щоб ви на власні очі побачили, що в повному обсязі генератори, комплекси спостереження, сітки – тільки сьогоднішньою партією майже на мільйон гривень все приїжджає і передається нашим воїнам. В надійні руки. Тут абсолютний порядок, воно ставиться на облік, і навіть під час ротації бригади це залишається тим, хто прийде на ротацію», – розповів політик.

Нове обладнання на фронті допоможе захистити наших воїнів. Комплект оптичної розвідки має значно збільшити ефективність спостереження за ворогом та вогню у відповідь. Петро Порошенко подякував усім українцям, які долучились до збору коштів і допомогли закупити вкрай важливу техніку. 

C:UsersUserDesktop2021212150907_2503568376444206_4668573609337890114_n.jpg

«Це призводить в першу чергу до  скорочення втрат в особовому складі бригади. Це – головне. І це – завдяки вам, тим, хто не залишився байдужим. Тим, хто долучився до цієї ініціативи. Тим, хто допомагає нашій армії. Велике вам спасибі», – наголосив Порошенко. 

Крім цього, аби потішити військових, життя яких на передовій зовсім нелегке, команда волонтерів привезла смачну мелітопольську черешню. 

C:UsersUserDesktop2021210158647_2503568399777537_2177067618112442945_n.jpg

У команді п’ятого Президента кажуть, що останні два роки саме участь небайдужих українців та благодійних організацій є основою підтримки армії. Влада часто не звертає уваги на потреби військових. Наприклад, з 2019 року Міністерство оборони не закуповує маскувальні сітки. Коли в команді Порошенка дізналися про це, більше сотні волонтерів зібралися разом, щоб власноруч зробити сітки для фронту. Разом зібрали гроші на матеріали та за один день сплели 364 квадратних метрів сітки.

«Ми єднаємося і робимо все, щоб захистити нашу країну, нашу армію, наш народ. І те, що у цей суботній день ми зібралися великою волонтерською спільнотою в офісі «Європейської Солідарності», щоб допомогти армії, є яскравим тому підтвердженням», – зауважив лідер «ЄС».

Нагадаємо, що допомога військовим на фронті – один із головних пріоритетів команди Порошенка. Щойно обладнання передають військовим, починається збір коштів для наступної партії. Вже відомо про плани оснастити комплектом розвідки 72-у бригаду імені Чорних Запорожців. Загалом Фонд опікується забезпеченням чотирьох бригад, які знаходяться на лінії зіткнення. 


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Орленко Анна Коган Александр Роман Лазарук Замовний обшук Замовлення ДБР ДБР у Вишеньках Вишеньки Михаил Хабаров наложил на СМИ обеляющую цензуру Березин Андрей Валерьевич сбежал с наворованным за границу - «Евроинвест» - разорен! Путь Александра Винокурова: от рейдера до короля аптек Барбул Павел Алексеевич: почему не сидит одиозный казнокрад из Спецтехноэкспота? Китайские кибераферисты при пособничестве Артура Ересько обосновались в Риге владу та підбурюють до массових акцій протесту фейкового інформагенства «Укрмедіа» ЧЕСЛАВСЬКИЙ ОЛЕГ І КУЦЕНКО СЕРГІЙ поплюжать Президента України Фейкові журналісти Шодиев Фаттах Каюмович – ретушировал Википедию за 10 миллионов Return of the «Paper King» Vladimir Krupchak «Россети» погрузились в «лихие 90-е» ГБР возбудило дело против \"Слуги народа\" Семинского Странные цепочки «дочек» «Газпрома» Показания на сенатора: что киллеры рассказали о заказных убийствах в КЧР ОАО \"Вента\" в Нижней Туре захвачено бандитами. Что будет с рабочими и заводом? Рейдер Александр Забарский банкротит очередное предпритие. Почему ему всё сходит с рук? ACCA Рюмин и клан Муровых разграбили «Россети» Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры Ливинский «окутал» Россети раскулаченные Муровы и всепрощальщик Рюмин Долговой схематозник Ливинский Трёхголовые «Россети». Ливинский с Рюминым и Муров на подхвате