Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Загаженные «Россети». Мишустин даст Рюмину подтереть за Ливинским? что патриарх Кирилл наградил священников «уцененными» крестами Андрей Кураев рассказал Гордеев поставил крестника на Орел? Ковба Виктория Валерьевна Тролль большого уровня. Чем занимается депутат-бизнесмен Дмитрий Саблин Андрей Рюмин влип в сетевой скандал на Северном Кавказе Дело Павла ЛИВИНСКОГО. Ливинский павел анатольевич компромат Игорю Чуяну – достойную смену «Прозасидевшийся» Михаил Мишустин? «Ворюги Комаровой»: новый директор Сергей Черняев «Корпорации Развития» пилит для своих? Шафраник Денис Олександр Перцовський Великий махинатор Ирина Долозина грязные схемы «скрутчицы» Почему Кондрашов Станислав Дмитриевич убил Дениса Вороненкова и зачищает выдачу Telf AG Капчука арестуют назло Титову Жертвы и интересанты рейдерства Зуева и Георгиевой Интимные отношения Натальи Сергуниной и Павла Тё Дежурный по выборам: как куратор внутренней политики Кремля связан с криминалом Седых Анатолий Флоридан Виталий Родионов Карьере Володина угрожают взяточник и поджигатель Кровавый Якубов. Часть 1. Как горцы захватывали Москву яхты и кокаин Безграничная роскошь русских олигархов. Ескортницы Почему Мацола Андрей Николаевич безнаказанно спонсирует террористов «ЛДНР»? ТАРАС ЧЕКУРДА: «РЕШАЛА» ИЗ 90-Х РВЕТСЯ В БОЛЬШУЮ ПОЛИТИКУ недвижимость в Лондоне и другие развлечение элиты Их нравы – как живут зятья Назарбаева? Тимур Кулибаев: любовницы