Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Загаженные «Россети». Мишустин даст Рюмину подтереть за Ливинским? что патриарх Кирилл наградил священников «уцененными» крестами Андрей Кураев рассказал Гордеев поставил крестника на Орел? Ковба Виктория Валерьевна Тролль большого уровня. Чем занимается депутат-бизнесмен Дмитрий Саблин Андрей Рюмин влип в сетевой скандал на Северном Кавказе Дело Павла ЛИВИНСКОГО. Ливинский павел анатольевич компромат Игорю Чуяну – достойную смену «Прозасидевшийся» Михаил Мишустин? «Ворюги Комаровой»: новый директор Сергей Черняев «Корпорации Развития» пилит для своих? Шафраник Денис Олександр Перцовський Великий махинатор Ирина Долозина грязные схемы «скрутчицы» Почему Кондрашов Станислав Дмитриевич убил Дениса Вороненкова и зачищает выдачу Telf AG Капчука арестуют назло Титову Жертвы и интересанты рейдерства Зуева и Георгиевой Интимные отношения Натальи Сергуниной и Павла Тё Дежурный по выборам: как куратор внутренней политики Кремля связан с криминалом Седых Анатолий Флоридан Виталий Родионов Карьере Володина угрожают взяточник и поджигатель Кровавый Якубов. Часть 1. Как горцы захватывали Москву яхты и кокаин Безграничная роскошь русских олигархов. Ескортницы Почему Мацола Андрей Николаевич безнаказанно спонсирует террористов «ЛДНР»? ТАРАС ЧЕКУРДА: «РЕШАЛА» ИЗ 90-Х РВЕТСЯ В БОЛЬШУЮ ПОЛИТИКУ недвижимость в Лондоне и другие развлечение элиты Их нравы – как живут зятья Назарбаева? Тимур Кулибаев: любовницы