Аферисти Лазаруки замовили незаконний обшук в будинку непричетної жінки у Вишеньках

23 вересня 2021 року у селі Вишеньки Бориспільського району співробітники ДБР за підтримки озброєного спецназу ДБР винесли з житлового будинку та завантажили у транспортний засіб 20 коробок з комп’ютерною технікою.

За інформацією від джерел цього ресурсу, так званим обшуком керував Олексій Дон — слідчий київського теруправління ДБР.

Коли на місце так званих слідчих дій прибули журналісти, виявилося, що правоохоронці вилучили техніку, що знаходилася в будинку особи, яка не значилася в ухвалі суду.

У присутності адвокатів і медійника жінка — господарка дому — заявила про зникнення документів на будинок. У такий спосіб ДБРівці вилучили документи та вивезли у невідомому напрямку.

Постає запитання: що саме змусило співробітників ДБР зважитися на кричущі порушення закону?

Як стало відомо, стежки ведуть до такого собі Романа Лазарука — у минулому інженера компанії «МТС». Саме там Лазарук познайомився з фахівцем з питань безпеки Мариною.

Вони уклали шлюб, звільнилися з роботи і стали на слизьку доріжку правопорушень.

Найулюбленішим заняттям парочки стало шахрайство з кредитними картками.

За деякою інформацією, аферисти знайшли собі «дах» в СБУ, а впродовж останніх семи років Роман і Марина Лазаруки придбали дві квартири в елітному будинку на Печерську, а на своїх родичів записали готель, ресторан і сотні гектарів землі.

На певному етапі Роман Лазарук розпочав новий бізнес і запросив у партнери свого знайомого пана «Л».

Останній надав у спільну справу комп’ютерну техніку, втім, досить швидко зрозумів, що опинився в одній компанії з шахраями.

Саме Л повідомив у нацполіцію про махінації, що їх здійснювали Лазаруки.

За інформацією від адвоката, поліція Київської області у березні 2021 року законним чином вилучила у Лазаруків техніку і повернула «Л».

Згодом це «залізо» опинилося в тому будинку, куди 23 вересня прибув спецназ ДБР.

До цього, слідчі ДБР звинуватили поліціянтів у перевищенні повноважень через повернення техніки власникові.

На сьогодні, у діях ДБР яскраво простежується замовне втручання, а ймовірними замовниками незаконного обшуку є Роман і Марина Лазаруки.

Постраждала особа готує заяву в

Реєстрі замовних справ

для наступної перевірки та відстеження інформації протиправних дій співробітників Державного бюро розслідувань.


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
\"Селедка\" Козловского в \"Россетях\" Березин Андрей Валерьевич: беглый собственник компании Евроинвест выступил с обвинениями в адрес «банды Путина» В чьих руках сосредоточено управления ПАО «Россети»? Ливинский Павел Анатольевич вместо тюрьмы за разграбление ПАО «Россети» получил повышение Чистильщик «Россетей» Рюмин избавляется от «шлаков» Ливинского Организованная преступность Казахстана: кто есть кто Ворованный канал Виктора Олерского \"Колокол\" Арашукова звонит по Узденову После публикации «Русской Прессы» сгорел центр военно-патриотического воспитания в Троицке Зофия ветропарк Андрей Жовнер Как криминальный багаж помогает богатеть главе Capital Group Павлу Те. Rolls Royce Phantom с номерами серии АМР самолет Embraer Legacy 600 за $20 млн 20 га земли в Москве за 10 млрд руб. Владения экс-владельца \"Росгосстраха\" Данила Хачатурова: вилла в Калифорнии за $35 млн Антон Абдурахманов и бесконечная история хищений Обыск в «Консалтинговой группе А-95» — месть за материалы о «БРСМ-нафта» — директор компании «Вагоны» и «тележка» Алексея Тайчера «Росхимзащита» заявила об угрозе безопасности АЭС из-за контрафакта Шарыго Александр Хрусталев Александр Носков Константин Канделаки Тинатин Комаха Алексей Любимчик мэрии Москвы оказался уголовником Хабаровск снова «трясет» Павел Ливинский обеспечил своих родственников элитной недвижимостью Гражданин Дмитрий Легошин ручная шавка Собянина и провокатор ФСБ